8 Kasım 2010 Pazartesi

EXACTLY LIKE THIS

evet millet artık bende burdaym. blogumuzun içeriği genellikle +18 konular olacaktır. isteyen istediği yorumu yazmakta özgürdür. iyi yorumlar teşvik eder kötü yorumlara gelince tek kelimeyle çokda s..... (sikimde) boyle parantez içinde yazınca dahada edebi oluyor bu kelime. maazallah coluk cocuk gırer bu bloga.gelelim bloğumuza ismini veren konunun başlığına.
     
     Exactly like this ( türkçe meali:ahanda bu kadar):benım amerıkaya ilk ayak bastıgımda dumura ugratan sozuk dızısı die de tanımlayabılırız. unıversite egitimim dolayısyla amerıkaya gıtmıstm bundan 5 sene kadar önce. biz 3 arkadaş yol bılmez ız bılmez havalımanı kapısına bır geldıkki ne gorelım. taksıcıler elımızden bavullarımıız kapıp goturuolar arabalarına. nasılkı bızım taksıcıler buraya gelen turıstlerı sikiyolar bunlarda o hesap bizi sikecek. nasıl kötü hissettim kendımı bılemezsiniz. diğerlerinden daha az sikecegini düşündüğümüz bir taksiciyle anlastık bı sekılde( tecavüz
 kaçınılmazsa zevk alacaksın müdür) yolda giderken bizim arkadaslardan fatih abazanlıgında vermıs oldugu cesaretle taksıcıyle iletişim kurup karı kız olaylarını anlamaya calısacak. başlarda normal insan gibi takılıoz tabi. taksicinin nerden geliyonuz? ne iş yapıyonuz? soruları karsısında gayet efendı cvblar verıyor fatih arkadasımız. konusmanın bir yerınde fatih kendilerinin özbekistanda oteli oldugunu ve orada iş yaptıklarını söyledi. burada sihirli kelime özbekistan. herkesin içinde bir hayvan yatar arkadaşlar. önemli olan o hayvanın yattıgı odanın anahtarını bulmaktır. bizim taksicinin içindeki hayvanı kitlediği kapının anahtarıda özbekistanmıs meger. adam özbekistan lafının duyar duymaz aynen su dıyalog gecti aramızda.(türkçe mealen)

-özbekistanda otelimiz var orada iş yapıyoruz bende sık sık giderim
- gerçektenmi
-evet
-abi özbek karılarında da ne amcık oluyor dimi
-yani güzel olanları var tabi
-hepsi güzel hepsi... onlardaki amcık ahanda bu kadar( they have a small pussy exactly like this)bu sırada işaret parmagını yuvarlak seklıne getırıp igne deliği kadar bi aralık yaparak neye benzedıgınıde gösteriyor abazan taksıcımız..
-dumur.....
"heralde bunun gibidir"

amcanın bu rahatlıgı bizi fazlasıyla rahatlattı. daha 5 dakka önce efendi adam trıplerıne gıren bız 5 dakka sonrasında erkek muhabbetının dıbıne vurmustuk. he taksıcıden bı bok ogrenebıldıkmı?hayır ama onun bu sozu kısılıgımde derın fırtınalar kopmasına sebep olmustr.

4 yorum:

 1. ölüyorum aahahaahahaahaahaa
  adamin am anatomisi yapmadigi eksikmis :-D

  YanıtlaSil
 2. yol bıraz daha uzun olsaydı yapardı heralde:D

  YanıtlaSil
 3. Sizin üniversite hayatı da hareketliymiş yahu! süper süper!

  YanıtlaSil
 4. eh iste kendi capimizda bi hareketimiz vardi:D

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...