13 Kasım 2010 Cumartesi

İDEAL SEKSİN SÜRESI

Gecenlerde internet uzerınden bır gazetenın web sitesinde söyle bır haber gordum.

"Yapılan araştırmalar, uzun seks seanslarının aslında 'şehir efsanesi' sayılması gerektiğini söylüyor.10 dakika civarını 'mükemmel' olarak tanımlayan araştırmada sonuçlar şöyle:
3 ila 7 dakika arası: Yeterli
7 ila 13 dakika arası: Arzu edilen
13 dakikadan fazlası: Yorucu
Bu sonuçları açıklayan bilim adamları, tatmin edici bir seks yaşamı için saatler süren cinsel ilişkiler gerektiği yönündeki inanışların birer efsaneden ibaret olduğunu söylerken, yeni bulguların çiftleri psikolojik olarak da rahatlatacağını belirtiyor."
Bu habere göre 13 dakika üzeri seks yorucu oluyormus. Bu gorecelı bır kavram bana göre. Cunku bayanların orgazm suresı kısıden kısıye degısebılmektedır. Bazı kadınlar cok uzun surelerde orgazm olabılmektedır. Bu arastırmayı yapan kısı tahmınımce bır erkek ve erken bosalma problemı yasmaktadır. Arastırmaya göre 3 dakika yeterli görünüo. 3 dakikada bosalan bır erkek hıc bır kadını tatmın edemz. Bu konuda da kımse bana aksını ıspat etmeye calısmasın.
Kızların sevgılerını abartmak gıbı bır huyu vardır. Her beraber oldugu erkegı gazlar. Aslansın kaplansın senden daha ıyısı yok, daha buyugunu gormedım, cıldırtıosun benı vs. Cogu erkek bu laflara kanarak kendı kendılerının gotunu kaldırıp nasıl olsa kız tatmın oluo deyıp sekste karsı tarafa cok önem vemezler. Ama o 3 dakkalar sürekli devam etsınde siz o zaman gorun. O sozlerıyle sızı aslan kaplan yapan kız tek sozuyle butun kıslıgınızı nasıl ezer. Tek bır cumlesı yeter. Siz sevgilinizin içine girmişken size soyle dese ne yaparsınız
"hadi ne zaman gireceksin içime"
Bu laftan sonra o aslan gorun bakın kedi olur kedi. maazallah bı daha çükü kalkmaz.
siz siz olun arkadaslar bu arastırmalara kanmayın sevgılınız tatmın olana kadar kendınızı tutmaya calısın. Bununla ılgılı bır yazıyıda ılerleyen gunlerde yazarım pc kaslarını gelıstırmeye yonelık. Kegel egzersileri google a yazın bakın.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...