31 Aralık 2010 Cuma

Apaçi müziği

Son günlerin moda müziğidir apaçi müziği. Bu muziği duyupta vucudunun bi yerleri oynamayan yoktur. Deneyin göreceksiniz. İstem dışı olarak kafamız ileri geri gidiyor bu muzik çaldığında. Genelde işin espri tarafı olarak kullanılsada bu muzik ben bu muzikten bile erotik bir malzeme cıkarmayı başardım.
Geçenlerde bu şarkı çalarken kafamın istem dışı ileri geri hareket etmesinden seks sırasında ileri geri gidiş hareketleri çağrışım yaptı( nasıl bir beyindir bu ya). Sonra hayal ettim bu muzik eşliğinde sevişmek nasıl bir duygudur diye. Bunu uygulamam lazımdı ve yaptım tabiiki.

Başlarda biraz komik gibi görünüyor ama bence deneyin arkadaşlar. Müthiş ritm yakalıyosunuz.Müziğe bırakıyorsunuz kendınızı baska hicbirşey yapmıyorsunuz. Müzik yönlendiriyor sizi. Tabiiki bu esneda apaçi dans figürlerini beynımızden uzaklastırıyoruz. erken bosalma sorunu yasayan bırıysenız uzaklastirmayın hiç. Kafayı mesgul edip boşalmayı da geciktirir. Şimdi aşagıdaki linkten müziği açıyoruz dinliyoruz ve yukardaki sarışın hatunla seviştiğimizi hayal ediyoruz. Hatun sıkıntısı cekmeyenler ise en kısa zamanda denesinler.
http://www.izlesene.com/video/apaci-dansi/2508251

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...