3 Aralık 2010 Cuma

Women wanna be treated as a whore in bedroom and a princess everywhere else...

İngilizcesi olanlar baslıktan konunun ne olacagını anlamıslardır ama ingilizce bilmeyenler icin turkcesi sudur: Kadınlar yatak odasında bir fahise gibi diger yerlerde ise prenses gibi davranılmak isterler.
Cumle fazlasıyla iddialı olmasına ragmen kendi tecrubelerimden edindgm kadarıyla cokda yanlıs bir cumle degil bu.Tabiiki herkes icin gecerlı degıl bu ama bazıları ıcın gecerlı olması bile ilginc geliyor bana. Normal bır yasamda kotu anlamda hakaret sayılabılecek bir davranıs sekli sevisirken cok normallesebılıo.

Orneklerle acıklamam gerekirse bayanlar bazen sevisirken siddet isterler. Bu fetisizm falan icin degil sadece. Normal sevısen cıftler bıle zaman zaman cok sert bir bicimde sevısebılırler. Popoya vurulan tokatın baska ne gıbı bır acıklaması olabılırkı yada saclarından tutup hatunu cekmenin. Tamamen kontrolun sızde oldugu ve biz ne istersek onu yapmak zorunda oldukları msjıdır bu. Ki fahıselerde tam olarak bunu yapar zaten. Bir kız arkadasım sevismenin ortasında bana sordugu soru suydu: Su an ne yapıyorsun beni? İlk basta cvb vermedim ama 2. kere sordu. Onu siktigimi duymak istiyordu. Buda sevismede dirty talk dedigimiz olaydır. Normal hayatta bu cumleyı bır kıza soyleseniz kafanıza cantayı yersiniz ama yatak odasında bu soz onu tahrik ediyor ve duymak istiyor.


Tecavuz fantezisi olmazsa olmazımızdır degilmi. İletisimi iyi olan her cıft bunu yapmıstır. Zorla ona sahıp olma hıssı. Bayanlarda bundan haz alır her ne kadar rolde yapılıo olsa. Normal yasamında hangi kadın tecavuze ugramak ıster. Ama yatak odasında istiyorlar. Baska bir ornek ise ellerini baglayıp onunla sevismemiz. Bundan da buyuk haz alıyorlar. Size ait oldugu hissini alıyorlar. Kontrolun tamamen sizde olması hoslarına gıdıyor. Zaman zaman kadınlar domınant olurlar sevismede. Bu erkeklerınde hosuna gıder. Sadece kadınlar ıcın olan bı durum degıl yani.

Sozun özü kadınlar yatak odalarında kimlik degistirip farklı bır ınsan oluyorlar. Bu bız erkeklerı rahatsız etmez aksıne mutlu eder. Cunku seks sınırları olmayan bir olaydır. Buradakı onemlı nokta sevısırken yapılanlar orada kalmalıdır. Daha sonra bunu kadının yuzune vurmak onu utandıracaktır ve kendını kontrol etmek zorunda kalacaktır.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...