8 Şubat 2011 Salı

Osuruk Değil...

Düzenli bir seks hayatı olanlar anlatacagım olayı yasamıslardır ve artık bunu normal karsılıyorlardır. Ancak sekse yeni adım atmıs biri bu tarz bir olay yaşamıssa oldukça garipseyecektir durumu. Bahsettiğim olay sevişirken kukunun hava kaçırması.

Bu olay nasıl oluyor kuku hava mı kaçırırı demeyin sevişmenin tam ortasında kukudan osuruğa benzeyen bir ses çıkabilir. Bu durumda kızlar cok utanır. Ama işini bilen usta kişi o kızı utancından kurtarmasını bilir.  Kızın utanmasının sebebi sizin onun osurdugunu düşündüğünüzü zannetmesidir. Onu bu utanctan kurtarmak için bunun normal bir olay olduğunu söyleyip onu rahatlatmanız gerekmektedir.

Kızlar bu durumda osurmazlar. Ama kukuları hava kacırır. Bu hava kacırmanın nedenı ıse. Penisin kukuya girip cıkmasından dolayıdır. Penıs kukudan tamamen cıkıp tekrar girdiğinde kuku acıldıgından dolayı içi hava dolar. Penisin yaptıgı git geller sonucunda ise o havanın tekrar dısarı cıkmasıyla bu ses meydana gelir. Bu sesin en cok görüldüğü durum ise doggy style dediğimiz domaltıp sikme pozisyonudur. Böyle bir durumla karsılastıgınızda hiç duymamıs gibi sevişmenize devam edin. Sevişme bittikten sonra kıza bu durumun gayet normal oldugunu utnamamsı gerektıgını anlatın. yada hoc farketmemıs gıbı salaga yatın. Dalga gecıp gulmeyın. cunku bu bı sonrakı seferde kızın kendşni sıkmasına sebep oalcaktır. kendını rahat hissetmeyen bir kızın sevişmeside cok guzel olmayacaktır.

8 yorum:

 1. (bkz: South Park - 13x04 Eat, Pray, Queef )

  YanıtlaSil
 2. ahahahahahahahaha osurta osurta sikmek böle bişi işte...

  YanıtlaSil
 3. bence erkek hiç duymamış gibi davranmalı :)

  YanıtlaSil
 4. @ahmet valla hoca arastırıp bulmak asar sımdı
  @sade hiç başına gelmedimi senın bu durum
  @hayatımdaki adamlar evet en dogrusu bu kızı utandırmamak lazım

  YanıtlaSil
 5. geldi tabi ki.. özellikle biri vardı, onunla ne zaman yapsam paso hava kaçırırdım..

  YanıtlaSil
 6. @sade neden o kişi özellikle acaba. Fazla buyuk olmasından mı yoksa:)

  YanıtlaSil
 7. hem büyüktü hem de paso "pompaaa"

  YanıtlaSil
 8. @sade cokda şikayetçi görünmüyosun bu durumdan:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...