29 Nisan 2011 Cuma

Evlenmeden Once Denenmesi Gereken Seks Pozisyonlari 5


Aslinda bu postta sifir noktasi na soyledigim gibi kadinin hukmettigi bir pozisyon paylasacaktim ancak arastirmam da ragmen cok fazla resim bulamadim. Seksin dogasinda erkegin hukmetmesi yatiyor zaten. Eylemin adi sikmek. Siken erkek sikilen kadin.Bu yuzden resim bulmakta zorlandim. Strap on takan kadinlarin erkekleri gotten siktigi resimleride yada yukardaki gibi bir resmi paylasmayi uygun gormedim burda.( simdi paylasmamismi oldum). Bunun disinda kadinin hukmeden oldugu bir pozisyon resmi bilen goren varsa mail atarsa sevinirim. Burada seve seve paylasirim.Asil pozisyonumuz asagidakidir.

8 yorum:

 1. pozisyonlar fenaymış.

  YanıtlaSil
 2. Çok dominant olmuş bu pozisyon..

  YanıtlaSil
 3. @sevisgen valla ilkinin yerinde olmak istemezdm. ikincisinede hayir demezdm
  @sifir noktasi ee sende biseyi begen ama :D

  YanıtlaSil
 4. ilk pozisyonda iyiki kadının ayağında ayakkabı yok !!
  ikinci pozisyona bayıldım ama :)

  YanıtlaSil
 5. valla ayakakkabi olmasada onun acisini erkekler iyi bilir. feci bisidr.
  ikinci pozsiyonu dene o zaman bakalm ayni hissi verecekmi

  YanıtlaSil
 6. yazılarını ve monotonluktan uzak vizyonunu pek beğenmekle birlikte birşeye dikkat çekmeden edemiycem:
  seksin doğasında erkeğin hükmetmesi vardır demişsin. seksin doğası değil, toplum erkeğin hükmetmesini olumlamıştır.
  sik, sikmek, sikilmek kavramları da erildir. doğadan öylece bize gelmemişlerdir.
  saygılar

  YanıtlaSil
 7. tmm bu kavramlar erildir tabiiki ama bunun baslangici neresi. kendi kendine gelisen bir surec olmasa gerek. gerek din olgusu gerek insan yaratilisi olarak erkegin kendisi zaten hukmeden durumundadir. erkek kasli ve guclu kadin ise zayif ve korunmaya muhtac neden yaratilmistir. bu durum seksde de kendini yanistiyor bir sekilde. bu erkeklerin kendi baslarina olusturdugu bir durum degil. ister doga de ister tabiat de ister tanri de bir sekilde bu dayatilmis bize. herkes kendisine bicilen rolu oynuyor

  YanıtlaSil
 8. tamam işte. erildir çünkü erkek icat etmiştir bu kelimeleri. pratikler, alışkanlıklar, gelenekler erildir çünkü erkek dini manipüle etmiştir. incilin onlarca farklı yorumu var, kuran ın farklı tefsirleri var. bazılarında kadının kimi hallerde yakılması gerekiyor, kimilerinde dövülmesi normaldir diyor. niye farklı? demek ki müdahale eden biri var. güç elde etmek isteyen biri. bu da erkek oldu çoğu zaman. neden din adamı var? din kadını yok? bunlar tesadüf olmasa gerek.. keza aile düzeni, mülkiyet, siyasette de gereken etkiler oldu.
  böylece ortaya tabii ki erkeğin hükmetmesi denen şey çıktı. sekste de böyle oldu. işimize geldiği için de doğa gereği dedik.
  fiziksel üstünlük, sekste hükmetmeyi gerektirmez. onu avantajlı ve kullanışlı kılar sadece.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...